BELZONA OSLAVUJE SVOJE 65. VÝROČIE ZALOŽENIA !


Bekzona 65

Dňa 14.2. 1952 sa datuje založenie spoločnosti Belzona. Zakladateľom spoločnosti, vynálezcom produktu Belzona, človekom, ktorý sa postaral o to, že produkty Belzona sú známe na celom svete bol pán Jorgen Svendsen. Viac sa o tomto všetkom môžete dozvedieť  ( ale aj napísať svoj pozdrav ) na blogu: http://blog.belzona.com/blog/2017/02/14/belzona-65th-anniversary/


Potrebujete ochrániť  veľké plochy pred koróziou? Vaše čerpadlo alebo výmenník vyžaduje opravu? Máte poškodenú prírubu, zničené uloženie alebo vydratý hriadeľ? Praskol Vám blok motora? Hľadáte vhodné tmely alebo lepidlá? Potrebujete otryskať (opieskovať) strojnú súčiastku?

Obráťte sa na nás, radi Vám poslúžime:  slovcem@slovcem.sk

  Vďaka materiálom Belzona (od roku  1997 sme výhradným a autorizovaným distribútorom produktov Belzona pre Slovensko)  a moderným unikátnym technológiám vykonávame  zaujímavé opravy poškodených kovových, gumených alebo betónových komponentov /pozrite REFERENCIE/. Aplikáciou tmelov a náterov dosahujeme vysokú odolnosť voči korózii, erózii, abrázii, kavitácii a veľkému množstvu aj značne  koncentrovaných chemikálií. Máme pre Vás vyškolených vlastných realizačných pracovníkov, takže sme schopní reagovať na Vaše požiadavky okamžite (pojazdné, plne vybavené dielne), s odbornou starostlivosťou a dlhodobou garanciou.

  Vaša spokojnosť, ako výsledok kvalitnej práce a dokonalého servisu spoločnosti SLOVCEM
- to je náš cieľ.

  Samozrejmosťou je perfektná a životnému prostrediu neškodná príprava povrchu pred nanesením hmôt (otryskanie hygienikmi schválenými materiálmi na požadovaný profil, chemické očistenie, zmeranie chemického zaťaženia a následná dekontaminácia,...).
   Ako členovia  Slovenskej spoločnosti údržby  (www.udrzba.sk)  a SUZ (www.suz.sk) sa dostávame k najnovším technickým a technologickým informáciám, ktoré Vám s radosťou odovzdáme.

Ozvite sa, radi Vám odpovieme, pošleme ponuku alebo poradíme: slovcem@slovcem.sk  !!!