Belzona® 1212 Leak Sealing Kit

Súprava na rýchlu havarijnú opravu
Balenie obsahuje:
Belzona® 1212 základ: 205 g, Belzona® 1212 tvrdidlo: 245 g, Belzona® 9611 (ES-Metal): 54 cm3, Belzona® 9111 (Čistič/Odmasťovač): 0,5 l, Belzona® 9341 (Výstužná tkanina): 7,5 cm x 4 m, Belzona škrtidlo, Belzona veľká plastová špachtľa

Súpravu na upchatie netesností Belzona 1212 je ideálne uchovávať v priestoroch prevádzky, pretože umožňuje rýchlu opravu potrubia poškodeného koróziou, eróziou alebo mechanickým poškodením.
So všetkým potrebným vybavením poruke je možné v núdzovej situácii efektívne vytvoriť kompozitné obalenie rúrky, čo výrazne znižuje nákladné prestoje a výrobné straty.
Kompozitné materiály na opravu kovov nanášané za studena eliminujú zdravotné a bezpečnostné riziká spojené s konvenčnými prácami rezania a zvárania za tepla, ľahko sa používajú a môžu ich aplikovať vaši pracovníci údržby.

Kľúčové výhody:
 • Jednoduché použitie
  Všetko nevyhnutné príslušenstvo na vykonanie jednoduchých a cenovo výhodných opráv potrubia obalením.
 • Nenáročnosť na prípravu povrchu
  Materiálmi Belzona je možné dosiahnuť vysokú priľnavosť. Možno ich nanášať na ručne pripravené, mokré alebo olejom znečistené povrchy.
 • Rýchle vytvrdnutie
  Riešenie Belzona s obaľovaním rúrok rýchlo vytvrdzuje pri okolitých teplotách, čo ďalej minimalizuje poškodenie. Extrémne dobre vytvrdzuje aj pri teplotách až do 5 °C
 • Vysoká mechanická pevnosť
  Po úplnom vytvrdnutí vykazuje oprava použitím Belzona súpravy na upchatie netesností vynikajúce mechanické vlastnosti, výsledkom čoho je trvanlivé a dlhodobé riešenie schopné odolávať drsnému priemyselnému prostrediu.

Návod na použitie

KBU pre tvrdidlo

KBU pre základ

Technický list

Prospekt

© 2024 SLOVCEM, spol. s r.o. All Rights Reserved